Aizsargplēves, Drošības plēves, Pretielaušanās plēves

Logu aizsargplēves: drošība un aizsardzība pret stikla lauskām un uzbrucējiem.

Logu aizsargplēves ir caurspīdīgas – nav redzamas. Logiem, kuriem uzstādīta aizsargplēve ir grūti sasist un gruti iekļūt telpā. Aizargplēvēm ir arī drošības funkcija, kad stikls tiek sasists, stikla lauskas paliek pielīmētas pie drošības aizsargplēves, līdz ar to ir pazūd iespējamība gut traumas no stikla lauskām. Stikls, mūsu laikos ir viens no galveniem interjera un eksterjera noformēšanas elementiem (stikla starpsienas, stikla fasādes…). Telpās kur atrodas cilvēki, visām stikla konstrukcijām jābūt aplīmētām ar aizsargplēvem, lai būtu drošība un aizsardzība pret nelaimes gadījuma apstākļiem , kas savukārt ļauj minimizēt cilvēka traumas no stikla lauskām un palielināt stikla ugunsizturību.

Ir vēl viens iemesls, lai uzstādītu aizsargplēves saviem logiem, tas ir: aizsardzība no zagļiem – pretielaušanās funkcija. Zagļiem parasti ir nepieciešamas dažas sekundes, lai sasist stiklu un nozagt jūsu mantas. Aizsargplēves, kas uzstādītas uz logiem veido neredzamu sienu un zaglļi parasti sāk nervozēt, ka nevar sasist stiklu un aizbēga, lai netērēt laiku. Otrs variants ir, kad zaglis sāk sist logus, būs stikla vibrācija un jūsu apsardzes signalizācija dod signālu apsardzei (ne tad kad jau zagļi atrodas telpā, BET KAD IR TIKAI MEĢINĀJUMS iekļūt telpā paša sākumā ) kā kaut kas notiek ar jūsu logiem, un jūsu apsardzei būs daudz vairāk iespējas un laika noķert zagļus.

Aizsargplēves priekšrocības:

Aizsargplēvem ir pretielaušanās funkcija;

Ar aizsargplēvi klātu stiklu grūti sasist;

Jūsu bērni un tuvinieki ir pasargāti no traumaām, kas var rasties no stikla lauskām;

Aizsargplēves uzstādītas uz logiem samazina skaņas caurlaidību, aizsargplēvem ir trokšņizolācijas īpašības;

Aizsargplēves minimizē iespēju ierakstīt skaņu no jūsu telpas;

Aizsargplēves bloķē UV staru ietekmi uz Jūsu mēbelēm un interjera elementiem, kas pasargā no tālākas mēbeļu izbalēšanas;

Aukstā laikā, pie loga ar azsargplēvi nebūs tik auksti kā no parasta loga bez azsargplēvi (siltumu izolējošs slānis);

Aizsargplēves (drošības plēves) tā aizsardzība un drošība;

Aizsargplēvem (drošības plēvēm) ir dažāds biezums. Lai uzzināt kāds aizsargplēves biezums nepieciešams Jums, mūsu speciālisti palīdz izvēlēties plēves biezumu un dod pilnu konsultāciju par aizsargplēvēm.

Aizsargplēves Drošības plēves Pretielaušanās plēves 

www.000webhost.com