Pretsaules plēves, Sauli aizturošas plēves, Spoguļplēves

Pretsaules plēves, Sauli aizturošas plēves, Spoguļplēves atbrīvos (pasargās) Jūs no uzmācīgiem garāmgājēju skatieniem. Ar tonētiem stikliem, nepiederošām personām nebūs redzams, kas notiek Jūsu telpās. Stiklu tonēšana ir moderns risinājums identitātes piešķiršanai stiklam.

Pēc uzstādīšanai šādas unikālas plēves, telpās tiek uzturēta optimāla temperatūra visas sezonas garumā.

Logu plēves var samazināt rēķinus ne tikai vasarā un ziemā - visam plēvēm ir enerģijas taupīšanas funkcijas

Karstās vasaras dienās dzīvokļi, mājas un ofisi mēdz kļūt kā pirtis. To ir iespējams novērst. Ar pret saules spoguļplēvem tas ir paveicams. Pretsaules plēves vasarā radīs Jums telpās komfortu, savukārt ziemā samazinās līdz minimumam siltuma zudumus. Tas ir izskaidrojams ar to, ka vasarā notiek siltuma atstarošana no ārpuses, savukārt ziemā no telpu iekšpuses. Sauli aizturošas plēves, uzstādītas uz Jūsu logiem, izslēgs spiegošanu un noklausīšanos. Stikli ar uzstādītām plēvēm arī samazina cilvēku traumas, kas rodas neuzmanības rezultātā ar pilnīgi caurspīdīgiem stikliem.

Pretsaules plēvei - īpašība saulainās un spožās dienās neveidot atspīdumu uz Jūsu televizora vai datora, līdz ar to Jūs varēsiet brīvi izvēlēties, kur novietot šo elektrotehniku.

Logu tonēšanas rezultātā kaitīgie saules stari tiek atstaroti atpakaļ, aizturot UV-staru ietekmi un aizsargājot mēbeles u.c. lietas no izdegšanas / izbalēšanas.

Logu tonēšana palīdz padarīt Jūsu dzīvi ērtāku un drošāku.

 Spoguļplēve spoguļplēves Metalizētas plēves, Logu tonēšana pleves logiem

Logu aizsargplēves, Pretsaules plēves Logu tonēšana ar plēvem Plēves logiem, Logu tonēšana

Logu plēves, Aizsargplēves Sauli aizturošas plēves Pretsaules plēves

www.000webhost.com